Trendy Mamy
ul. Piłsudskiego 1A/2/7
83-010 Rotmanka
kontakt@trendymamy.pl

Szkoła rodzenia:
ul. II Brygady 212
Gdańsk - Zakoniczyn
kontakt@trendymamy.pl

O Nas

 

 
Naszą misją jest wspieranie aktywności i rozwoju osobistego młodych rodziców, pobudzanie wyobraźni w radości odkrywania świata przez dzieci, oraz propagowanie idei świadomego macierzyństwa.
 
Będę Mamą – to nasza propozycja skierowana do przyszłych rodziców. Moment w którym pojawia się na świecie nasze potomstwo, rozpoczyna zupełnie nowy i nieznany nam etap. Razem z nami dzięki szkole rodzenia, warsztatom i zajęciom – Razem z nami dzięki szkole rodzenia, warsztatom i zajęciom – wkroczą Państwo świadomie w nowy rozdział swojego życia.
 
Aktywny Rodzic – to zajęcia, w których mogą Państwo uczestniczyć wraz ze swoim maluchem, inwestując we własny rozwój, poszerzając swoją wiedzę, zdobywając nowe umiejętności, mając u boku swoje maleństwo – bez problemu i angażowania niani.
 
Kreatywny Maluch – to nasza oferta dla Państwa starszych pociech. Mając na celu ich dobro i rozwój proponujemy szereg atrakcji i warsztatów nawet dla najbardziej wymagających maluchów. Poprzez udział w twórczych zajęciach dzieci rozwijają swoją wyobraźnię, ucząc się przy tym samodzielności oraz pracy w zespole. 
 
Świadomy Rodzic – to konsultacje i warsztaty dla dorosłych, podczas których pomożemy Państwu znaleźć odpowiedzi na nurtujące Państwa pytania dotyczące wychowywania, rozwoju i zdrowia dzieci. Stworzymy możliwość rozwijania zarówno Państwa zainteresowań i pasji, jak i umiejętności niezbędnych i przydatnych w życiu zawodowym.
 
TrendyMamy to również możliwość wykonania niepowtarzalnej sesji zdjęciowej. W naszej ofercie znajdziecie zarówno sesje dla kobiet w ciąży, sesje dla Waszych maleństw oraz dla całej rodziny, a wszystko po to by uchwycić te jakże piękne, ale i ulotne chwile. Zapraszamy do zapoznania się z naszą galerią by odnaleźć inspirację dla siebie. Szczęśliwe i radosne dzieciństwo Państwa pociech, to również wspólne świętowanie ich urodzin oraz inne imprezy okolicznościowe, w których Państwo jako rodzice możecie beztrosko uczestniczyć, pozostawiając organizację w rękach naszego doświadczonego zespołu.
 
Pragniemy sprostać Państwa wymaganiom i oczekiwaniom. Obiecujemy iż, nasza oferta będzie stale dostosowywana do Państwa potrzeb, by wspólnie w przyjemny i beztroski sposób, przeżyć ten piękny okres macierzyństwa i dorastania naszych pociech.